Czynnik uwalniający histaminę ma prozapalną rolę w mysich modelach astmy i alergii ad 7

HRF ma 2 miejsca wiązania Ig w regionach peptydów N19 i H3. Nasze obecne analizy biochemiczne sugerują, że dimer HRF może agregować 2 lub 4 kompleksy FcyR1 wstępnie obciążone IgE (dodatkowa Figura 8B). Ponieważ dimer jest minimalnym kompleksem FcyRI koniecznym do aktywacji komórek (59), mHRF wraz z reaktywną wobec HRF IgE mogą indukować aktywację komórek tucznych. Zgodnie z tymi danymi in vitro, zależne od FcyRI PCA-podobne zapalenie skóry i zapalenie płuc indukowano WT mHRF, ale nie monomerycznym zmutowanym mHRF 2CA. Postęp w badaniach nad HRF został utrudniony przez brak identyfikacji receptora HRF i brak narzędzi do odróżnienia jego zewnątrzkomórkowych od wewnątrzkomórkowych funkcji HRF. Peptydy N19 i H3 odpowiadające miejscom oddziałującym z Ig w mHRF okazały się swoistymi inhibitorami, które zakłócały interakcje między zewnątrzkomórkowym HRF i IgE, ale nie miały wpływu na funkcje wewnątrzkomórkowe HRFa. Biologiczną aktywność tych peptydów wykazano przez ich hamowanie aktywacji komórek tucznych in vitro i zapalenie zależne od komórek tucznych in vivo, tj. PCA i zapalenie dróg oddechowych. Należy podkreślić, że te peptydy stosowane jako białka fuzyjne GST nie wpływają na funkcje wewnątrzkomórkowe HRFa, ponieważ nie zostały pobrane do wewnątrzkomórkowo. Syntetyczny peptyd N19 również nie wpływał na funkcje wewnątrzkomórkowe. Kim i in. wykazali, że N10 HRF może działać jako domena translokacji białek (PTD) po fuzji z białkami na ich końcu N (60). Internalizacja białka za pomocą tego PTD charakteryzowała się wysokim zapotrzebowaniem na dawkę (8. 32. M) i powolną kinetyką w porównaniu z TAT, peptydu zakodowanego HIV (61). Jednakże odkryliśmy, że funkcja PTD peptydu N10 w połączeniu z GST (zarówno N10-GST, jak i GST-N10) była bardzo słaba w porównaniu z TAT-GST, szczególnie gdy N10 był połączony na C-końcu GST (porównaj suplementację 7 i fig. 4A). Co ważniejsze, wyraźnie pokazaliśmy, że GST-N19 i GST-H3 nie dostały się do komórki tucznej ani do innych komórek. Ostatnie badania pokazują, że N-końcowy mutant delecyjny szczurzego HRF (Del-N11) wykazuje silniejszą skłonność do dimeryzacji i silniejszą aktywność cytokiny niż HRF o pełnej długości (58), zgodnie z naszymi wynikami wskazującymi, że dimer jest biologicznie aktywna forma HRF. To samo badanie pokazuje również, że HRF Del-N11, ale nie pełnej długości HRF, indukuje zapalenie dróg oddechowych, gdy białko HRF stosuje się do uczulenia ip, a następnie do myszy prowokujących. Chociaż wyniki te są interesujące, HRF zastosowano jako antygen, podobny do OVA w doświadczeniach ostrego zapalenia dróg oddechowych. Zatem wyniki niekoniecznie odzwierciedlają aktywność HRF w cytokinie. Zgodnie z tą interpretacją, Del-N11 HRF nie wywołuje rekrutacji monocytów i makrofagów w doświadczeniach ostrego zapalenia dróg oddechowych, co jest bardzo odmienne od naszych danych dotyczących zapalenia dróg oddechowych indukowanych przez mHRF u myszy naiwnych. Hamowanie lub polepszenie PCA i zapalenia dróg oddechowych przez blokowanie N19 lub H3 oddziaływań HRF-Ig wykazało, że HRF odgrywa kluczową rolę w promowaniu zapalenia indukowanego antygenem. Zgodnie z naszymi danymi, transgeniczne myszy eksprymujące HRF w specyficznym sposobie na komórkę Clara wykazują zwiększoną liczbę makrofagów w płynach BAL u myszy nieotrzymujących i zwiększone zapalenie dróg oddechowych u myszy uczulonych OVA i myszy OVA (62). Jednakże wpływu nadekspresji HRF w tym transgenicznym badaniu nie można było przypisać wyłącznie funkcji wydzielanej cząsteczki HRF; wpływ transgenu może również wynikać z wewnątrzkomórkowego wpływu HRF. Biorąc pod uwagę nasze obecne dane na temat kluczowej roli HRF w modelach astmy, a także poprzednich danych dotyczących aktywności HRF-podobnej w astmie i innych stanach alergicznych, dalsze badania nad HRF i użytecznością hamowania HRH N19 i H3 są uzasadnione w badaniach przedklinicznych. i ustawienia kliniczne. Zapalenie dróg oddechowych przez HRF u naiwnych myszy może być pośredniczone przede wszystkim przez FcyRI eksprymowane na komórkach tucznych, ale nie bazofile, ponieważ w myszach KitWis / Wff (63) występuje normalna liczba bazofilów. Jednak Fc. receptory mogą również przyczyniać się do tego stanu zapalnego. Abrogacja wywołanego HRF zapalenia dróg oddechowych i modulacji genów w nie naiwnej FcRll /. i FcR /. myszy popierają pogląd, że IgE i IgG są długo poszukiwanymi receptorami dla HRF w płucach. Na podstawie profilu genów o podwyższonej lub obniżonej wartości, proponujemy następujący scenariusz: HRF sieciuje IgE związane z FcyRI (i IgG związanego z Fcsa) na komórkach tucznych u naiwnych myszy i aktywuje komórki; aktywowane komórki tuczne wydzielają różne mediatory prozapalne; mediatory te następnie inicjują zapalenie przez bezpośrednie lub pośrednie rekrutowanie różnych komórek zapalnych
[podobne: sok z buraka właściwości, narodowy fundusz zdrowia w łodzi, wirusowe zapalenie krtani ]
[więcej w: kalendarz triathlon 2015, krem pod oczy z peptydami, sok z buraka właściwości ]